Ma lasin gastroenteroloogil teha mõned testid. Kõik on normaalne, välja arvatud need. 20.01.24 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Eo% - 0,4%
Eo-0,0/nL
CRP-17,7mg/L

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Hematoloogilise uuringu kommenteerimiseks on vajalik terve uuring. Kuid teie eosinofiilide näit on tegelikult normi piirides.
CRP tagasihoidlik suurenemine võiks olla seotud mõne hooajalise viirusinfektsiooniga kõige tõenäolisemalt.

Lugupidamisega
Marge Kütt