Vereanalüüs normist väljas 20.09.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere. Lisasin analüüsivastused manusena siia kirjale kaasa.
Mulle teeb muret et mõned analüüsivastused hemogrammis on normis väljas ning ka uurea on veidi madalam. Kas peaksin muretsema ning milliseid analüüse peaksin tegema lisaks ? Otseselt kaebusi ei ole .

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Mis puutub vereanalüüsi, siis teie verega on kõik korras. Uurea alla nn referentspiiri ei ole patoloogia. Lisaks pole mõtet analüüse teha, pigem soovitan tegeleda ärevushäirete ja depressiooniga, mis on tõsised ja sageli esinevad haigusseisundid.

Lugupidamisega
Marge Kütt