Saatekirja vastus 11.04.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere. Küsimus järgmine kuna arsti aeg on alles 5.06.23 siis tahaks teada, kas tehtud proovide vastused on korras?

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Tulemustest kliiniliselt interpreteeritavad kõrvalekalded puuduvad, seega tulemused on korras.
Samas on paketti lisatud vähest kliinilist tähendust omavaid analüüse mille kliiniline tähtsus ja tellimise põhjus jäävad ebaselgeks.

Lugupidamisega
Marge Kütt