Lihtsalt tahaks teada et kas analüüsi tulemused on ikka korras. Aitäh 20.01.23 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Mul on juba nädal aega parem terve käsi valus old , selline tuim valu kõigerohkem hakkab küünernukist kuni sõrmedeni välja ja näpu otses vahest selline tunne nagu sipelgad jookseks. Kael oli enne seda paar päeva kange.

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Üdliselt on teie vereproov korras, silma hakkab ainult veidi suurenenud MCV väärtus hematoloogilises uuringus.
Liigeste ja lihaste valudega see küll kuidagi seoses ei ole.
Võiks analüüsi mõne nädala pärast korrata. Kui MCV püsib suurenenuna, võiks teha juurde B12 uuringu, folaat on teil tehtud ja referentspiirides.

Lugupidamisega
Marge Kütt