Laborimeditsiin 13.03.06 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

tervist! Vastake palun, kas Teie laboris on vyimalik teha dnk-testi, et vålja selgitada , kas olen lapse isa vyi ei ole. Laps on 8-aastane, Ema nousolekut aga ei ole ja ei tule kunage.
Lugupidamisega

Arst vastas:

dr Jüri Laasik

Laborimeditsiini arst

HTI Labor, Tallinn

Tere,
Vabandan vastuse viibimise pärast.
HTI Labor ei tee DNA- teste isaduse tuvastamiseks. Selleks tuleks pöörduda TÜ Ühendlabori molekulaardiagnostika osakonda.
Lugupidamisega
Jüri Laasik