Leukeemia 09.05.05 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere, kas oskate soovitada raamatut või interneti lehekügi leukeemia laboratoorse diagnoosimise kohta .
Ette tänades,
üliõpilane

Arst vastas:

dr Jüri Laasik

Laborimeditsiini arst

HTI Labor, Tallinn

Tere,
Internei lehekülgi on väga lihtne leida märksõnade järgi. Seal tuleb vaid tähelepanu pöörata sellele, et enamus on suunatud patsientidele, mitte arstidele. Soovitan kasutada MEDLINE süsteemi, milles osalemiseks võiksite pöörduda TÜK infoosakonda.
Raamatutest on kapiaalseim ja autoriteetseim kahtlemata Wintrobe "Clinical Hematology".
Jõudu tööle!
Jüri Laasik