Ivf rasedus 29.12.19 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere mure seisneb selles et mulle siirdati 2 5 päevast plasto süsti 27.11 hcg tulemus oli 09.12 1051 nüüd vahepeal on olnud kolmkorda määrimist lasin uue hcg teha 23.12 mille tulemuseks 10000 ka se tõus on liiga aeglane või on olemas võimalus et 1peetus ja sellest selline näit

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
hCG taseme järgi pole mõtet oletada. Ultraheliuuring toob selguse, kui see ükskord tehtud saab.
Terv,
AE