Tere soovime mehega väga last oleme koos elanud juba üle 2 aasta ja siiani ei midagi.Kuhu peaks pöörduma sellise murega 11.10.18 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Sooviks mehega last aga pole saanud siiani

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
viljatusravi vastuvõtule saate pöörduda Ida- või Lääne-Tallinna keskhaiglasse, NovaVita kliinikusse, TÜ Kliinikumi naistekliinikusse, Elite kliinikusse.
Terv,
AE