munajuhade taasavamine 14.07.16 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

tere.mure selles et sooviksin last.11 aastat tagasi oli keiser kus tuli ilmale kaks imelist poissi.hetkeajel lasin munajuhad kinni panna.kas neid on võimalik uuesti avada et rasestuda.ette tänades

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
munajuhade läbitavuse taastamine on teatud tingimustel võimalik - sõltub, mil moel on omal ajal steriliseerimise operatsioon tehtud.
Lgp,
AE