Sterilisatsioon ja endise olukorra taastamine 18.03.12 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

5 a. tagasi tehti mulle sterilisatsioon ja nüüd sooviks uuesti last. Kas selle taastamine on võimalik ja palju see um.võiks maksma minna
Umbes aasta peale oppi hakkas mens valulikult ja krampidega ja juba seetõttu sooviks taastust.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Teatud tingimustel on munajuhade läbitavuse taastamine võimalik (sõltub, kuidas steriliseerimise operatsioon tehti).
Kui Teil on haigekassa kindlustus, on operatsioon tasuta.
AE