Järjekorra kohta 17.03.14 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Tere!
Mul oli juba 1 lühike protokoll, 1 pikk protokoll ja 2 krio protokolli. Kuna probleem o mehes, siis meil on ICSI. Kõik protokollid toimusid ITK-s, aga ise olen I-Vrumaalt, siis mugavam Tartus käia. Kui võtan Tallinnast kõik analüüside koopiad ja protokollide väljavõted, siis kui kaua pean ootama oma järjekorda Teil? Või teete uuesti kõik uuringud? Mehe kohta on Punab`i kokkuvõte.

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Tervist,
esmasele vastuvõtule saate registreeruda tel 7319 100 kaudu, järjekord ei ole väga pikk. IVF ooteaeg on ca 6 kuud. Kui toote analüüside koopiad, siis uuesti neid üle tegema ei hakka.
AE