steriliseeritud munajuhad 22.05.09 / Kehaväline viljastamine

Külastaja küsib:

Mure selline:mul on munajuhad läbi lõigatud keisrilõike ajal 11 aastat tagasi .Kas on neid võimalik laparoskoopiliselt taastada kuna on suur soov siiski üks laps veel ilmale tuua.Ise olen 37 aastane kahe poja ema.Tänan ette vastuse eest.Päikest!

Arst vastas:

Aivar Ehrenberg

dr Aivar Ehrenberg

Günekoloog (ainult viljatusravi)

TÜ Kliinikumi Naistekliinik

Teoreetiliselt on munajuhade läbitavuse taastamine võimalik. Alustada tuleks oma naistearstile pöördumisest.
Aivar Ehrenberg