Sinine Silmaalune 13.06.18 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on selline mure, et sellel aastal 9. märtsil sain endale tugeva hoobi vastu nägu. Suurem verevalum küll kadus, kuid siiani on silma all tume laik, mis ei taha kuidagi ära kaduda. Mis selle vastu aitaks?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kindlasti tuleks kogu selle suve jooksul kasutada väga tugevat päiksekaitse-kreemi ( SPF 50+ Kids), et vältida antud piirkonna edasist hüperpigmenteerumist. Verevalumi jääkide imendamiseks võib proovida veel ka Lioton-geel. Kui probleem jääb püsima, võiks pidada ka nõu kosmetoloogidega pleegitavate kreemide kasutamsie osas. Lugupidamisega, dr. Peep Pree