antudepressandid ja üldnarkoos 10.10.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, kas on tõsi, et üldnarkoosi ei tehta, kui patsient kasutab antidepresante.
Pidavat tekitama väga tõsiseid neuroloogilisi (?) tüsistusi. Kui pikk peaks olema paus opi ja tbletitarvitamise vahel?Kasutan paar tabletti nädalas ärevushäire kontrolli all hoidmiseks? Tervitades ja ette tänades 38.a naine.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Reeglina ei ole antidepressantide kasutamine vastunäidustuseks üldnarkoosile. Täpsemad juhised tarvitatavate ravimite kohta annaB Teile Teid opereeriv kirurg või anestesioloog. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree