keisrilõike arm 19.03.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mida annaks teha, et keisrilõike armi vähemmärgatavaks muuta.
Sünnitusest möödas 5 kuud. Arm meenutab vihmaussi, nahapinnast pisut kõrgem ja ühest otsast ca 8mm lai. Siiani olen määrinud Contractubex kreemiga (kas ja kui kaua üldse on mõtekas määrida).
Ette tänades
Monica

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Monica! Kindlasti on Contractubex salv üks enamlevinud armi-ravi võtteid. Salvi peaks kasutama vähemalt 4 - 5 kuud, iga päev kaks korda armi sisse hõõrudes. Võib kasutada ka armi-raviks apteekides müügil olevaid silikoon-plaastreid, samuti pika aja vältel. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree