Silikoon enne rasedust 13.07.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen pikka aega plaaninud endale silikoonid panna, kuid siiski on mul tekkinud üks arusaamatus. Nimelt ei ole mul veel lapsi ning lähiajal pole plaanis ka saada. Olen kuulnud , et silikooni soovitatakse panna alles siis, kui lapsed on sünnitatud?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Tänased meditsiinilised teadmised lubavad väita, et silikoonproteeside olemasolu ema organismis ei ohusta ei ema ega loote tervist. Küll võib aga rasedus-imetamine rinna kuju sedavõrd muuta, et on nimesel tahtmine uut operatsiooni ette võtta. Kindlasti on see tõsine otsus ja otsustaja olete ainult Teie ise. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree