eemal hoidvate kõrvade korrigeerimine 16.04.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, mu kõrvad on natuke peast eemal, ma tean, et opeartsioon teie erakliinikus maksab alates 6200 EEK, küsimus: kas ühest operatsioonist piisab ( kõrvad ise on kenad ja väiksed, aga lihtsalt on peast eemal umbes 1,5...2 sm) või peab seda mitu korda tegema? Ja kui peab teist korda tegema, kas ma peaksin siis jälle 6200 EEK välja käima?

Ettetänades Julia Tallinnast 22a.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Kahjuks maksab "eemalduvate kõrvde" plastika Clinicas alates 10.04.2002 7200 krooni. Loomulikult on see ühekordne operatsioon ja kui peaks juhtuma nii õnnetult (aga ka kirurgias juhtub kõike, nagu armastuseski, ja kõrvade kuju Teile ei meeldi), siis loomulikult on "parandusoperatsioon" kliiniku kulul.

Lugupidamisega, Dr. Peep Pree