arm näos-mis varjandid oleks seda natuke paremaks teha. 01.08.16 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Ma saan aru et päris ära kaotada arme ei saa, aga mis oleks varjandid selle armi puhul?
Kas peaks geeli edasi määrima ja ootama mõned kuud ja vaatama mis kuju arm on võtnud või oleks mõistlik kohe midagi teha ? mingisugune laser ravi vms ?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! No on Teil aga õnne olnud - vaid mõni millimeeter ja oleksie võinud kaotada silma.
Mina soovitaksin küll praegu jätkata Dermatix-geeli kasutamist ja kaitseks armi päikese eest lastele mõeldud 50+ UV-blokaator kreemiga. Minul isiklikult ei ole kogemust armi varases perioodis laser-ravi kasutamisega. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree