Rindade korrigeerimine enne rasedust 07.11.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, kas rindu saab korrigeerida (tõsta) enne rasedust? Kui jah siis, kuidas hiljemalt sünnitamisega ja lapsetoitmisega oleks? Hetkel ei ole plaanis rasedaks jääda, aga rindade korrigeerimist tahaks teostada.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kui lapsed on veel sünnitamata/imetamata, on oluliselt tõenäoline, et toimub rindade lõtvumine/vajumine pärast rasedust/imetamist. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree