Lõtvunud kõhuseina plastika 05.12.12 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Ootan hetkel teist last ja peale sündi on mul kindel plaan lasta oma kõht jälle korda teha. Peale esimest last jäi mulle lõtvunud, kole, rippuv, armiline kõht ja vaevalt see peale teist ära kaob. Kuna ma teadsin, et tahan ühte last veel, siis ootasin sellise operatsiooniga. Kui kaua ma peaksin peale sünnitust ootama, et teekond kliinikusse ette võtta? Laps sünnib alles suvel. Mis selline operatsioon umbkaudu maksma läheb? Kas kaasnevad ka mingid ohud ja riskid?

Parimat soovides

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Peale sünnitamist on enne lõtvunuv kõhuseina plastikaoperatsiooni teostamist väga oluline, et oleksite soovitud kaalus ja oleks vähemalt 3 - 4 kuud imetamise lõpetamisest. Kõhuplastika operatsiooni kogumaksumus meie kliinikust momendil algab 4570 €-st. Iga operatsioon on seotud teatud ohtude ja riskidega, milledest Teid konsultatsiooni ajal kindlasti ka informeerin. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree