Suure kaalulanguse tagajärjel tekkinud üleliigse naha eemaldamine 14.05.11 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lp. dr. Pree!

Aasta tagasi tehti mulle maovähenduoperatsioon (bypass). Nüüdseks olen oma tohutust ülekaalust (kaalusin enne oppi 228 kg) lahti saanud, kaalun praegu 106 kg ning loodan veel kümmekonnast kilost lahti saada (pikkust on mul 188 cm). Nüüd aga on mul suur probleem üleliigse nahaga kõhul, rindadel, käsivartel ja reitel. Eriti hull on olukord kõhuga, nahavolt ulatub allapoole põlvi ja takistab reaalselt liikumist, samuti on nahavoldi sisekülg kogu aeg põletikuline ja mädapunne täis. Kas Te oskate öelda, kui palju läheks ligikaudselt maksma plastiline operatsioon üleliigse naha eemaldamiseks? Kas on mingit lootust, et haigekassa tasub selle operatsiooni eest, kasvõi osaliselt?

Tänades,
A

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud A. Tere ! Õnnitlen Teid sellise suurepärase tulemuse puhul Soovitan rääkida Teid opereerinud üldkirurgiga kõhuseina plastikaoperatsiooni võimalikkusest kliinikus, kus on Eesti Haigekassaga leping, meie kliinikus sellist võimalust paraku ei ole ja lõtvunud kõhuseina plastikaoperatsiooni kogumaksumus tänases hinnakirjas algab 4154 €-st. Soovi korral saate broneerida minu konsultatsiooni (H: 32 €)aega tööpäeviti k. 9.00 - 16.00 tel-l 7348553 või 5147100. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree