laserlihvimine 19.01.08 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!Teie kliinikus tehakse laser lihvimist CO2.
Mul on natuke kortsud silma alalaugudel ja tursed,natuke songid (olen 47)
1. Kas laser lihvimine asendab laugude korrigeerimist,blefaroplastikat.2.Kui palju maksab laserlihvimine?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Laserlihvimine kindlasti ei asenda plastikaoperatsiooni, teatud juhtudel ehk ei ole üks või teine operatsioon lihtsalt näidustatud. Meie kliinikus tehtakse valdavalt kogu näo laserlihvimist, mille kogumaksumus on 50 000 krooni, osalisel lihvimisel algavad hinnad 30 000 kroonist. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree