Silikoon ja rasedus. 10.01.08 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere Dr. Pree. Läbisin 4 aastat tagasi operatsiooni teie juures ja nüüd pole jõudnud teie juurde sinna Tartu 2 aastat aga diagnostikas olen käinud ja kõik korras. Viimane visiit oli aasta tagasi. Nüüd aga rõõmus sõnum meie peres, olen beebi ootel ja tean, et rinnad võivad uuesti vajada korrigeerimist aga ega see mulle muret tekita , sest õlitan, kreemitan ja hoolitse edasi nii nagu te soovitasite, vaid tahtsin teada, kas peaks nüüd tulema teie juurde rasedusega neid rindu näita, sest diagnostikasse minna ei ole praegu hea.Mis oleks veel teie soovitused ja nõuanded. Vabandan veel kord, et pole jõudnud teie juurde, lausa piinlik.Nb. Paigaldus oli mul rinnanäärme alune. Jõudu ja jaksu teile.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Palju õnne! Alustuseks ehk seda, et "omad" patsiendid võiksid kirjutada otse minu meilile, sest siis saaks ka vastus personaalsem. Ikka-ja-jälle ei väsi ma kordamast, et kõige tähtsam on raseduse-imetamise ajal ööpäevaringse toetava rinnahoidja kandmine. Kui aasta tagasi oli ultraheli-uuringul kõik korras ja ka nüüd, enne rasestumist olite rindade kuju ja pehmusega rahul, siis ei tasu küll oma aega raisata Tarusse tulemisega. Ilusat rasedust, kerget sünnitust ja tervet last soovides, lugupidamisega Dr. Peep Pree