Geel operatsioonijärgsete armide raviks 22.09.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Millist kreemi/geeli soovitaksite Teie rindade tõstmisoperatsiooni järgsete armide raviks?

Kaua aega peaks olema möödunud operatsioonist, et kreemi kasutada ja kui kaua aega järjest peaks seda kasutama?

Mia

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Mia! Tere! Usun, et Teie arst oskaks soovitada ka parimat kreemi/geeli. Mina soovitan oma patsientidel kasutada armidele mõeldud silikoon-geeli DERMATIX ja seda alates haavaplaastrite eemaldamisest umbes 3-4 kuu vältel Lugupidamisega, Dr. Peep Pree