3 armi ja geel? 25.03.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere ja suured tänud vastamust mulle laparaskoopia tagajärjel tekkinud 3- e armi teemal. Soovitasite armide raviks silikoon-plaastreid apteegist. Kas neid võib peal hoida nii päeval kui ööl? Küsiksin veel ka, et mis te arvate apteegis müüdavast Contractubex geelist. Kas kasutades seda lisaks plaastritele saab veel parema tulemuse?
Ette tänades,
R

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Silikoonp-laastreid tuleb hoida armide peal ööpäevaringselt, 3 - 4 kuu vältel. Geeljat Contractubex-salvi ja silikoon-plaatreid on raske korraga kasutada. Arvan, et plaastrid võiksid olla mõttekamad. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree