aknearmid 15.10.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
suur probleem on aknearmid, eriti seljal ja rinnaesisel. Need on küll väiksed ja valge tooniga, aga tihedalt. Olen 19-aastane neiu ja sooviks väga neist vabaneda. Milliseid raviviise soovitate? Olen kuulnud kreemidest, lpg-ravist, või peaks laserit proovima? Äkki teate ka umbkaudset maksumust?
Suur tänu!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Tasub proovida erinevaid naha ainevahetust ja regeneratsiooni stimeuleerivaid bvahendeid-protseduure kosmeetikasalongides. Kirurgiast ja laserlihvimisest soovitaksin küll igaks juhuks hoiduda. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree