Rinnad koledad :( 25.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, doktor Pree!
Olen 22 aastane. Rinnad on väga suured. Suurusega olen rahul, aga rahul ei ole nibu ümber oleva pigmendi laiguga. Ta raadius on 7 cm. See on vist liiga suur.
Tahtsin küsida, kas on võimalik pigmendi laike väiksemaks teha, kui palju kõik kokku maksma läheks?
Ette tänades...

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Nibuvälja kirurgiline vähendamine on kirurgiliselt võimalik ja sõltuvalt operatsioonimeetodist maksab 10 000 kuni 15 000 krooni. Lugupidamisega,
Dr. Peep Pree