silmaümbruse kortsud 02.06.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

palun infot, kuidas oleks õige järjekord silmaümbruse kortsude korrigeerimiseks:
kas kõigepealt teha ülemise silmalau op ja siis muu?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! "Õiget järjekorda", mis kehtiks kõigile, pole olemas. Operatsioonidega tuleks ikka alustada siis, kui enam edasi sellisena välja näha ei taha ja sellest, mis just Teid kõige rohkem häirib. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree