kole kõht 08.04.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lp. Dr Peep Pree!
Olen sünnitanud kaks last ja olen selle üle väga õnnelik, kuid oh häda - minu kõht. See näeb välja nagu ma oleksin kõhuli granaadi peale hüpanud. Koledad ja laiad armid katavad kogu minu kõhtu. MIs teha? Kas on mingi võimalus? Vaadates oma kõhtu ei saa lihvimisest (protseduuri nimetus on kindlasti ebatäpne) juttugi olla. Armid tunduvad selleks mulle liiga tugevad.
Täpsustan, et laste vanus on 11 ja 3 a. - sealt ka armide vanus.
Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Olen Teiega sama meelt, et kirurgilisest lihvimisest rasedusarmide vähendamiseks suurt abi ei ole. Kui esineb ka naha üldine lõtvus, võiks kõne alla tulla pingutusoperatsioon e. abdominoplastika, kuid täpsemalt otsustada saab ikkagi vaid konsultatsiooni käigus. Lugupidamisega Dr. Peep Pree