Leping 19.07.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lp. dr. Pree

Mu elukaaslane otsustab ette võtta rindade suurendamise operatsiooni. Kas enne sellist lõikust sõlmitakse ka mingi garantii või kindlustuse leping ? Kui patsiendiga midagi juhtub või pole ta tulemusega rahul - siis milline vastutus on antud juhul arstil ? On võimalik raha tagasi saada või hoopis arst kahjutasu nõudega kohtusse kaevata ?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ja tänan hea küsimuse eest!

Enne operatsiooni selgitatakse patsiendile operatsiooni-riske, ohtusid seotud proteesidega ja vähemalt meie kliinikus sõlmitakse ka kirjalik leping. Kõik edasine on alati võimalik.