rinna proteesid 15.11.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Kas rinna proteeside hind söltub ka nende suurusest,et mida suuremad seda kallimad?Palju paigaldamine ja konsultatsioon maksab?Millise suurusega proteese paigaldatakse köige rohkem?Ette tänades.

Anne-Ly

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Anne-Ly! Reeglina proteeside hind suurusest ei sõltu, väga suured (eritellimusel) proteesid on küll oluliselt kallimad. Konsultatsioon maksab Clinicas 300.-, operatsioon koos üldnarkoosi, kliiniku-öö ja hilisemate vajalike sidumistega maksab 27 500 krooni, millele lisandub proteeside maksumus (alates 10 100. - paar). Erinevate tehaste erinevatel proteesidel on ka erinevad hinnad. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree