MRT vastus 18.02.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Suur aitâh teile vastuse eest. Kas et saada füsioterapeudi juurde selleks tuleb mul pöörduda perearstile või seda soovitab kirurg? Ma saan kõndida, kûkitada ja valu ei ole hull vahel nats nagu annab tunda. Ehmatas see lause meniski rebend et võib tulla. Veelkord aitâh teile.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Haigekassa eest saab füsioterapeudi poole pöörduda läbi perearsti, kes suunab taastusravi arsti poole, kes suunab füsioteraapiasse. Erakliinikud saatekirja ei vaja, kuid siis on teenus tasuline.

Priit Ailt