Kuidas põlvevalu leevendad? 13.02.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Olen hädas oma põlvedega.Siiani ei ole erilisi probleeme olnud, kuid pühapäeva hommikul tõustes avastasin, et põlved väga valusad. Valu on rohkem põlveõndlas. Valuvaigisti sellele valule ei mõju. Mida soovitate teha.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Kirjelduse põhjal soovitan reie/põlve tagakülge venitada/ lõõgastada ja reie esikülge tugevdada. Jagan ühte videot, mis võiks aidata:

https://www.youtube.com/watch?v=sVaGkP9jY_o&ab_channel=EldergymFitnessforSeniors

Priit Ailt