Põlve valu pärast süsti 12.11.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Põlve tehti 04.11. süst nimega c1ngal. Esimene päev oli põlv hirmus valus, teisel päeval hakkas paremaks minema, kolmas ja neljas päev põlv praktiliselt valuvaba ja siis hakkas vaikselt valutama reede õhtul ja nüüd öö ei saa magada hirmsasti valutab. Punane ei ole süsti koht vähe paistes aga katsuda ei saa väga valus. Kõndides on valu kõige vähem

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Süstidel esineb aeg-ajalt kõrvalmõjusid. Kui liikumine leevendab, soovitan põlve hoida liikumises, kuid mitte liigselt koormata (selili/istudes teha näiteks põlve sirutus-painutus liigutusi, sõita jalgratta/veloergomeetriga, ujuda vms). Kui sümptomid lähiajal ei möödu või süvenevad, võite alati konsulteerida oma perearsti või süsti teinud arstiga, kes täpsemalt kursis Teie probleemi ja haiguslooga.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut