põlve valu 26.11.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

On selline probleem, et parem põlv teeb kohati hirmsat valu. Põlv ragiseb väga ja katsudes see krudiseb, nagu peened liivaterad oleks sees.Pikemat aega istudes "sureb" jalg ära ja muutub tuimaks. Püsti tõustes ei taha jalg mõnikord alluda ja tahab alt ära vajuda. Sooviks teada saada, mis võib olla selle põhjuseks.

Ette tänades.

Arst vastas:

dr Andres Kukner

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere. Et Teie põlvevaevuste põhjusi väljaselgitada, peaksite pöörduma ortopeedi vastuvõtule. On vaja uurida liigest ja teha vajadusel ka lisauuringuid. Tartus on võimalus vastuvõttudele registreeuda tel. 318-199; 366- 088.