valu vasaku jala põlves 15.05.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere.Vasaku jala põlve alaosas tekib kõndimisel valu.Valu tekib teatud koormusel,kui keharaskus on sellel jalal ja koormus on põlve eesmisele osale.Valu on puhates vähenenud,aeg ajalt kadunud.Praegu hakkab takistama liikumist.

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Soovitan valu vähendamiseks ja põlvele lisatoetuse andmiseks kasutada kinesioteipimist - https://www.youtube.com/watch?v=aPkmo5Xqqtw&ab_channel=JohnGibbons

Kui põlv on valulik, siis aitab koormuse vähendamine ja külmakott valu piirkonda.

Priit Ailt