Valu päkas 05.07.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Tegelen väikest viisi rahvaspordiga - jooks, rattasõit. Viimasel ajal on peale trenni ja ka vahel suvalisel ajal löönud terav valu päka sisse ja sealt läheb valu edasi suure varba sisse. Juhtub see käimise ajal, segab käimist ja tundub justkui luuvaluna. Kas viga võib olla halbades jalanõudes või tasuks pöörduda arsti poole?

Kaido

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Eks võib kindlasti esmalt oma jalanõud üle vaadata.Veel võiks soovitada elastse sidemega kinnisidumist mõneks ajaks.Kui need abinõud ei aita,tuleks arsti poole pöörduda.

Tervitades,dr.Kaidu Meitern