Päkk on valus 16.09.20 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere.Probleem on paremas päkas,seal kus varbad hakkavad.Valu on nii üleval, kui all pool.Valu ei ole tugev aga häiriv.Kui tõmmata varvastega mööda vaipa siis tõmme on aeglasem kui teisel jalal.Kui lähen jalutama või treeningule siis külmast peast on valus aga soojaks saades valu kaob.Kuna ilmad on jahedamad on valu pidev.Suvel tunda ei andnud.Kannan jala järgi tehtud taldu.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere!

Teie kirjeldatud valul võib olla mitmeid põhjuseid. Kuna probleem on kestnud juba pikalt ja endiselt segab igapäevast elu, soovitan pöörduda füsioterapeudi konsultatsioonile või minna ortopeedi vastuvõtule. Kindlasti vajaks see täpsemat hindamist.

Heade soovidega

Maris Perendi