Valu kannas, kubemes ja kiirgab puusa ja jalga 17.02.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Valu kannas, kubemes ja kiirgab puusa ja jalga.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Palun pöörduge füsioterapeudi vastuvõtule täpsemaks hindamiseks ja soovituste saamiseks. Valuvaigisteid võtke vastavalt vajadusele ja arsti soovitusele. Kiirguva närvi valu puhul kõik valuvaigistid ei pruugigi toimida. Hea on liigutada end nii palju, kui valu lubab ja nii vähe, et valu ei ärritaks. Leidke asendeid, kus valu pole/on minimaalne ja puhake valu leevendamiseks.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut