Valud kaelas ning selja ülaosas, 25.09.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Olen 45 aastat vana, tegelenud kogu teadliku elu amatöörspordiga,(erinevad pallimängud). Umbes 1,5 nädalat tagasi algas(järjekordne) kerge närvipõletik parema abaluu piirkonnas, mis läks üle(esmakordselt) üleüldiseks selja ülaosa valutamiseks koos kaela ja kuklapiirkonna valudega. Õhtuks valud hajusid, kuid pärast mõnetunnist magamist äratasid tugevad valud üles, ning kestsid taas terve päeva. Kolm päeva tagasi kontrollis Dr.Tiik selga ning tegi nõelravi seansi+hiina plaastrid, valud taandusid, eile taastus valuaisting seljas ning täna valutab pidevalt(mitte väga tugevalt, kuid häirivalt) kukla alaosa. Olen jätkanud rullimisharjutusi seljale. Kas oskate kommenteerida?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Eks Teil ole seljas nn."trigger point"(närvi-lihassõlm) valu.Valupunktide masaaz võib aidata,ortopeedid teevad ka valupunktidesse süste,mis sageli aitavad.

Paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern