labajala valu 12.04.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Umb.3 kuud tagasi ilmus minu labajala väliskülje keskele väike muhuke,kui seda

katsuda siis oleks nagu mingi kõva kont ja väga valus, eriti peale trenni

Valud on hästi teravad, ka siis kui jalale ei toeta. Kas võib tegu olla mingi liigese põletikuga?

Minu vasaku käe liiges on juba päris suureks muutunud põletikude tagajärjel

Kohati on ka selle käe paindumus häiritud. Millega võib tegu olla?

Arsti poole ma pöörduda ei julge kuna pole haigekassat. Ei kujuta ette palju

selline läbivaatlus võiks maksma minna.

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Kindlasti on vaja Rö-ülesvõtet,tõenäoliselt ka vere analüüse.Hindade kohta saate informatsiooni tel.nr.366088.

Lugupidamisega A.Eller.