liigesepõletik 21.01.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,

Sagedaste agiinide põdemise tagajärjel vaevab mind juba mitmeid aastaid liigesepõletik. Väga hull olukord pole, tunda annavad teatud kohad ja kindlal ajal. Põhilistelt annb tunda niiskete ilmadega ja parem käsi. Tean et otsest ravi liigesepõletikule pole ja on mõeldud kõikvõimalikke ravimeid, kuid need pole just kõige vastuvõetavamad rahakotile. Tahtsingi küsida, kas on ka koduseid võimalusi, kuidas olukorda leevendada?

Ette tänades,

Ene 20a.

Arst vastas:

dr Andres Kukner

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere. Reumaatiliste liigespõletike raviga tegelevad reumatoloogid. Kõige paremini oskasid just nemad Teid aidata. Usun, et koos leiate Teile vastuvõetava raviskeemi.