Valu küünarnukist sõrmede poole 11.11.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Olen , 39.a. mees. Mind vaevab käevalu, seondub asjaarmastajana sulgpalli mänguga 2-3 korda nädalas.

Perearst soovitas teha pausi, tõepoolest suvel 3 kuud ei mänginud ja asi taandus, nüüd hakkab uuesti närima. Küünarnukist randme poole on käsi ka turses (perearsti ütluse järgi lihase ületoonus). Muid olulisi haigusi ei tea hetkel põdevat.

Kas oleks võimal seda ravide ja kuhu võiksin pöörduda?

Tänan!

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Ilmselt on tegemist epikondüliidiga (nn. tennisisti küünarnukk).Soovitan pöörduda traumatoloog-ortopeedi poole,kes tegeleb ka sporditraumaga.

Lugupidamisega A.Eller