Lihas? 11.02.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Mure järgmine, mängin võrkpalli ja kui hakkan ründelöögile minema ja jalg tõuseb päkale läheb säremarjas (külje peal) mingi lihas pehmeks ja jalg kaob nagu alt ära ja ei võimalda korralikult hüpata. Käies ei ole midagi viga aga just siis kui tõsta kas või nii sama jalg varvastele on kohe seda tunda- nagu kasvav valu oleks sees?!!! Loodetavasti saite aru mu jutust midagi ja jään ootama mis nõu te mulle annate.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Teil võib olla tegemist lihase-,aga välistada ei saa ka närviprobleemiga.Pange jalatsi sisse kannakõrgendus-7-10mm.

DR.K.Meitern