valus nn. suure varba kont 22.01.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Minul on parema jala suure varba juures olev nn. kont suurenenud. Mõnikord lööb valu varbasse nii, et on valus käia. Eriti valus on kui juhtun varvast ära lööma. Varvast ei saa nii palju kõverdada kui terve jala oma. Vanust 31 a. Mida saaks teha, et probleem ei suureneks.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere

Kõigepealt tuleks võtta 1näd ibuprofeeni!
Siis kanda tallatugesid(eriti tähtis .et toel oleks ka ristivõlvitugi;teha tallalihastele võimlemisharjutusi.

Paranemist soovides,dr.K.Meitern