probleem jalgadega 12.11.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Selline küsimus:
üle suure varba, otse ei saa astuda, on valus. tuleb jalga painutada küljele ja see rikub kõik jalanõud.
tegelen võrkpalliga, segab ka mängimas.
olen kasutanud mitmeid kreeme määrimiseks, käisin ka arstil, kästi võimelda aga midagi ei parane

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!
Arvatavasti tegemist s-varba liigesepõletikuga-võtke ibuprofeeni 1nädal,kui ei aita pöörduge ortopeedi poole.

Paranemist soovides,Dr.K.Meitern