Hüppeliigese kõõluste rebestus 21.01.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul oli suvel hüppeliigese väliskülje kõõluste rebestus, jalg oli kipsis 3 nädalat. Praeguseks käin juba ammugi, aga jalg pole endine, on selline tunne, et miski jala sees nagu segaks jalalaba painutamist väljapoole. Teen siiamaani jalaringe ja igakord kui kaare väljaspoolt teen, siis käib nõks või krudin läbi. Kas mu jalg on ikka õigesti kinni kasvanud? Ehk kaob see nõks aja jooksul ja trenni käigus, kui valesti kasvanud osa, nn. "ära kulub"?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Tuleks lasta teha magnetuuring(MRT),et välistada liigespinna kõhrekahjustused.

DR.K.Meitern