Reie lihase rebestus 15.07.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere
Nädal tagasi mees astus nö valesti ja rebestas reie lihast.Määrisime reit spordikreemiga ja sidusime elastiksidemega kinni.Nüüd on see koht jube sinine ja mees räägib,et ikka valutab.Andke palun nõu,kas peaks veel millegiga määrima või oleks ikkagi mõistlik arsti juurde minna.Kaua taastumine võib aega võtta?Ette tänades Kylli

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Määrimiseks on võibolla parem Traumeel Gel või Lioton.Tuleb kanda ka elastset sidet.Paramine võib võtta 3-5 näd.

Paranemist soovides,dr.K.Meitern