Põrutus 31.12.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Selline mure, et põrutasin hüpates tugevalt oma kanda. Mitte mingit verevalumit ega paistetust ei tekkinud, kuid nüüd 1,5 nädalat hiljem on ikka kanna peale toetudes väga valus, käia pea võimatu. Peale pikemat lonkamist muutub ka see tegevus valuliseks. Olen püüdnud jalga võimalikult rahus hoida ja kasutanud fastum geli. Kas tugevast põrutusest paranemine võibki võtta nii kaua ja mida soovitate veel teha?

Ette tänades,

Silver

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

See põrutusest paranemine võtab kauem aega,kasutage spetsiaalseid pehmendavaid kannatugesid mõni aeg.

Dr.K.Meitern