Probleem seljaga 18.11.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 30 a naine. Mõni aeg tagasi SPAhotelli eraarsti külastades selgus et minu selgroog pidi olema kõver (ise ei ole siiani midagi märganud, kuid tohtrisilmale pidi kohe näha olema). Ning see pidi mõjutama kogu minu organismi (lisaks seljavaludele ka probleemid südamega, jalgade ja käte suremine jne). Jalgade ja käte ning viimasel ajal ka selja "suremine" (näriv tunne selja keskosas ühes konkreetses punktis) on küll üsna häiriv probleem. Sooviksingi nõu, kuhu- millise eriala spetsialisti juurde peaksin pöörduma? (massööri, kiropraktik vm?) ja kust neid leida? Perearsti juures sai selle murega samuti käidud, soovitas ujumist ja ravivõimlemist. Vesiaeroobikaga ja joogaga olen tegelenud juba aastaid. ja veel - viimasel ajal on tekkinud veel prbleem - luude naksumine üle kogu keha. Põlved on juba kooliajast naksunud, nüüd aga naksub lisks kogu selg iga liigutuse puhul. Kas see viitab mingi aine puudusele?
Tänan!

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Soovitaksin ortopeedi poole pöörduda.Ka meie kliinikus(eelreg.6461436) on niiortopeed,kui ka seljaarst ametis.

Dr.K.Meitern